Izvēle
Your Cart

Alpenheat

Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Radzes jūtami uzlabo saķeri ar sniegu un ledu. ALPENHEAT GRIPS Augstas kvalitātes nerūsējošās radzes zem pēdas un papēža nodrošina lielisku aizsardzību pret slīdēšanu un krišanu uz slidenām virsmām. Tās stiepjas un ir viegli uzvelkamas uz jebkura kurpju vai zābaku tipa. Elastīgi un komp..
17.00€
Bez PVN:14.05€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Nedzirdami uzsilda pāris minūšu laikā un izžāvē dažu stundu laikā (apavu žāvētājs un sildītājs vienlaikus); viegli ievietojams zābakos, kurpēs, slidās, gumijas zābākos (..); žāvējot samazinās baktēriju skaits; novērš nepatīkamo aromātu; kompakts, portatīvs, viegls. Specifikācija: ..
29.95€
Bez PVN:24.75€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Nedzirdami uzsilda pāris minūšu laikā un izžāvē dažu stundu laikā (apavu žāvētājs un sildītājs vienlaikus); viegli ievietojams zābakos, kurpēs, slidās, gumijas zābākos (..); iebūvētās UV gaismas samazina baktēriju skaitu; žāvējot samazinās baktēriju skaits; novērš nepatīkamo aromātu; k..
29.95€
Bez PVN:24.75€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Sānu un augšējās gaisa atveres ātrai žāvēšanai; žāvēšanas laiks 1 - 2 stundas; taimeris līdz 2 stundām; izbīdāmas kājiņas. Specifikācija: jauda 180 W; svars 1,5 kg; izmēri 28 x 18 x 10 cm...
69.00€
Bez PVN:57.02€
ALPENHEAT UNIVERSAL DRY  apavu un cimdu žāvētājs
-10 %
Pieejamība: Ir veikalā, Bruņinieku 66
3 dažādi gaisa adapteri (1 - 2 apavu pāriem, lokanas caurulītes 1 apavu pārim) nepārtraukts darbības režīms vai taimeris līdz 3 stundām; brīvi novietojams jebkurā vieta vai stiprināms pie sienas; ieteicamais žāvēšanas ilgums 1 - 3 stundas; Specifikācija: vadība: ieslēgt/izslēgt, tai..
89.00€ 99.00€
Bez PVN:73.55€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Vienlaicīgi var žāvēt 4 priekšmetus (piem., apavu pāri + cimdus, vai 2 apavu pārus, utml.); taimeris līdz 3 stundām - nebūs lieku uztraukumu vai ejot prom esat izslēdzis žāvētāju; žāvētājs piemērots arī ļoti mazu izmēru apaviem (piem., bērniem); žāvēšanas laiks aptuveni 1 - 2 stundas; silta ..
119.00€
Bez PVN:98.35€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Ar ALPENHEAT bezvadu HOTsole apsildāmām zolītēm, Jums vairs nebūs jāuztraucas par salstošām pēdām. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas, Jūsu kājām tiks nodrošināts komfortabls siltums. Bezvadu apsildāmām zolītēm sildelements ir integrēts pēdas pirkstu zonā, un akumulators iebūvēts zolītes papēža daļ..
180.00€
Bez PVN:148.76€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
ALPENHEAT apavu sildītāji nodrošina siltumu tieši tur, kur tas ir vissvarīgāk: Jūsu kājām! Aukstā laikā salt sāk tieši kājas. Tajās pirmām kārtā palēlinās asinsrite un pazeminās temperatūra, kas izraisa labsajūtas vai pat veselības stāvokļa pasliktināšanos. Būs lielisks sabiedrotais dodoties uz copi..
199.00€
Bez PVN:164.46€
Parādīt 1 līdz 8 no 8 (lapuses: 1)
Sīkdatnes
Mēs izmantojam sīkfailus (cookies) , lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.