Izvēle
Your Cart

Atsaites

Atsaites
Pieejamība: Saņemšana 1 - 3 darba dienās!
Atsaite sastāv no klasiskajām Shadow karabīnēm, kur virves ievietošanas ērtībai viena no karabīnēm ir ar ergonomisku mufti Gumijas fiksators nodrošina mazāku atsaites nodilumu un karabīnes vērpšanos vai staigāšanu cilpā SPECIFIKĀCIJA: Karabīnes izturība: 24/10/9 kN Karabīnes atvērums: 20mm Karabīnes..
87.31€
Bez PVN:72.15€
Pieejamība: Saņemšana 1 - 3 darba dienās!
Klasiskas atsaites sporta kāpšanai Catch-free sistēma karabīnēm nodrošina to, ka tā neieķersies virvēs, āķos vai cilpās Karabīnēm ir plašs 21mm atvērums 12cm gara Dyneema cilpa nodrošina to, ka atsaites kopējais svars ir zems Komplektā 5 Lime Set DY atsaites Specifikācija: Garums: 12cm Karabīnes atv..
98.40€
Bez PVN:81.32€
Pieejamība: Saņemšana 1 - 3 darba dienās!
DMM Alpha Light karabīnes ir veidotas uz DMM Alpha Trad karabīņu bāzes Tās ir vieglākas un mazākas, bet saglabā savu izturību un ērto lietošanu Īpašais izliekums nodrošina plašāku atvērumu, tādējādi atvieglojot virves ielikšanu Stieples izliekums nodrošina ērtāku karabīnes atvēršanu Karabīnes forma ..
125.10€
Bez PVN:103.39€
Parādīt 1 līdz 3 no 3 (lapuses: 1)
Sīkdatnes
Mēs izmantojam sīkfailus (cookies) , lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.