Izvēle
Your Cart

Gumijas zābaki

Gumijas zābaki
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Daudzfunkcionāli, augstākās kvalitātes gumijas zābaki vīriešiem. Piemēroti dažādām aktivitātēm brīvā dabā. Zābaki ir ļoti viegli, tiem ir paplatināta stulma augšējā daļa. Zābaki izgatavoti no dabīgas gumijas, iekšējā daļa oderēta ar poliestera un kokvilnas apvienojuma materiālu, kas kombinācijā ar ā..
100.80€
Bez PVN:83.31€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Funkcionāli, augstas kvalitātes gumijas zābaki, kas lieliski piemēroti dažādām brīvdabas aktivitātēm - pastaigām, makšķerēšanai, laivošanai u.c. Zābakiem ir izliekta, paplatināta stulma daļa un apmalīte stulma augšdaļā. Zābaki izgatavoti no dabīgas gumijas, iekšējā daļa oderēta ar poliestera un kokv..
124.80€
Bez PVN:103.14€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Garie gumijas zābaki ar ūdensdrošu ķīļveida ielaidumu un regulējama platuma stulma augšējo daļu, kas piemēroti makšķerēšanai, medībām un citām brīvdabas aktivitātēm. Zābaki izgatavoti no dabīgas gumijas, iekšējā daļa oderēta ar poliestera un kokvilnas apvienojuma materiālu, kas kombinācijā ar ārējo..
135.60€
Bez PVN:112.07€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Komfortabli, viegli vīriešu zābaki, kas piemēroti medībām, kā arī pastaigām mežā un citām brīvdabas aktivitātēm. Zābakiem ir pielāgojama stulma augšdaļa ar ūdensdrošu ķīļveida ielaidumu un gumijas siksniņu ar savelkamu aizdari. Tie izgatavoti no dabīgas gumijas, iekšējā daļa oderēta ar poliestera un..
160.80€
Bez PVN:132.89€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Garie gumijas zābaki ar ūdensdrošu ķīļveida ielaidumu un regulējama platuma stulma augšējo daļu, kas piemēroti zemām temperatūrām un aukstiem laikapstākļiem. Zābaki izgatavoti no dabīgas gumijas. Zābaku oderē izmantots 3 mm biezs neoprēna materiāls, kura sastāvā ir mikro burbuļi, kas ievērojami ..
172.80€
Bez PVN:142.81€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Ar jaunu, dabā nepamanāmu, kamuflāžas dizainu veidoti gumijas zābaki ar ūdensdrošu ķīļveida ielaidumu un regulējama platuma stulma augšējo daļu, kas piemēroti zemām temperatūrām un aukstiem laika apstākļiem. Zābaki izgatavoti no dabīgas gumijas. Zābaku oderē izmantots 3 mm biezs neoprēna materiāls, ..
189.60€
Bez PVN:156.69€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Ļoti eleganta izskata vīriešu gumijas zābaki, kas piemēroti medībām, makšķerēšanai, kā arī citām brīvdabas aktivitātēm. Tie veidoti no divu dabīgu materiālu kombinācijas - ūdens izturīgas, mīkstas govs ādas augšpusē un dabīgu gumiju apakšā. Zābaki aprīkoti ar pilna izmēra rāvējslēdzēja aizdari ar ķī..
219.60€
Bez PVN:181.49€
Parādīt 1 līdz 7 no 7 (lapuses: 1)
Sīkdatnes
Mēs izmantojam sīkfailus (cookies) , lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.