Izvēle
Your Cart

Bikses

Bikses
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Izturīgas, ūdens un vēja drošas bikses bērniem, piemērotas dažāda veida aktivitātēm brīvā dabā. Biksēm ir pastiprināti ceļgali, staru iekšmalas un sēžamdaļa, kā arī augstas abrazīvās izturības, bērna augšanai pielāgojami staru gali. Tām ir Ceplex Active membrāna, pielāgojama jostas daļa, iekšējās ..
52.50€
Bez PVN:43.39€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Siltinātas, izturīgas, ūdens un vēja drošas virsbikses bērniem. Piemērotas dažāda veida aktivitātēm brīvā dabā - lietū, slapjā sniegā. Biksēm ir pastiprināti ceļgali, staru iekšmalas un sēžamdaļa, kā arī augstas abrazīvās izturības, bērna augšanai pielāgojami staru gali, kas ir droši pret sniega i..
54.60€
Bez PVN:45.12€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Izturīgas, siltas, elpojošas, ūdens un vēja drošas bērnu bikses ziemai. Piemērotas dažāda veida aktivitātēm brīvā dabā - lietū, sniegā. Biksēm ir pastiprināti ceļgali, staru iekšmalas un sēžamdaļa, kā arī augstas abrazīvās izturības, bērna augšanai pielāgojami staru gali. Tām ir Ceplex Active mem..
59.50€
Bez PVN:49.17€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Vēju aizturošas, elpojošas un izturīgas ziemas bikses bērniem. Piemērotas dažāda veida sportiskām aktivitātēm brīvā dabā. Tās ir sportiskas un pieguļošas formas, tām piemīt elasatība, mitrumu atgrūdošas īpašības, un, pateicoties Cordura materiālam staru galos, augsta abrazīvā izturība. Biksēm ..
63.00€
Bez PVN:52.07€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Izcilas kvalitātes bērnu bikses, kas piemērotas pārgājieniem un citām brīvdabas aktivitātēm aukstā laikā. Bikšu ārējās daļas izgatavošanā izmantots G-1000 materiāls, kam piemīt mitrumizturības un vēju necaurlaidības īpašības, kā arī tas ir labi elpojošs un ļoti izturīgs. Bikses siltinātas ar Supreme..
76.30€
Bez PVN:63.06€
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)
Sīkdatnes
Mēs izmantojam sīkfailus (cookies) , lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.