Izvēle
Your Cart

Mērinstrumenti

Mērinstrumenti
Pieejamība: Saņemšana 1 - 3 darba dienās!
Kilometri, jūdzes vai jūras jūdzes... Ja norādīsiet ātrumu, tad mērītājs sniegs info par nepieciešamo laiku izvēlētās distances veikšanai. Ūdensdrošs...
42.00€
Bez PVN:34.71€
Pieejamība: Saņemšana 1 - 3 darba dienās!
IProgrammatūra un infra sarkano staru raidītājs, kas ļauj nolasīt un apstrādāt informāciju, ko iegūsiet no ADC Pro vai Summit...
62.00€
Bez PVN:51.24€
Pieejamība: Saņemšana 1 - 3 darba dienās!
Meteo instruments. Iespējams noteikt vēja ātrumu, temperatūru (C un F) ar 24 h atmiņu, vēja dzestrumu (wind chill). Instruments veic pulksteņa funkcijas ar zvanu, hronogrāfs ar 50 atmiņām, taimeris kā arī iespējams noteikt debespuses (kompass). Ceļotājiem, kas vēlas zināt, nevis minēt! Īpaši - burā..
84.00€
Bez PVN:69.42€
Pieejamība: Saņemšana 1 - 3 darba dienās!
Meteo instruments, kas nosaka visa veida atmosfēras datus. Atšķirībā no ADC Pro, papildināts ar gaisa spiediena sensoru, kas dod iespēju noteikt atmosfēras spiedienu, augstumu virs jūras līmeņa, laika tendences/prognozes u.c. rādītājus. Ceļotājiem, kas vēlas zināt, nevis minēt! Īpaši – alpīnistiem,..
161.00€
Bez PVN:133.06€
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)
Sīkdatnes
Mēs izmantojam sīkfailus (cookies) , lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.