Izvēle
Your Cart

Hula Hoop rinķi

Hula Hoop rinķi
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Saliekams vingrošanas riņķis ar masāžas efektu. Masāžas efekts ļauj izveidot slaidāku vidukli, attīstīt kustību koordināciju, nostiprināt vestibilāro aparātu,sirds-asinsvadu sistēmu. Attīsta roku,plecu,muguras un kāju muskulatūru...
9.00€
Bez PVN:7.44€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Masāžas vingrošanas riņķis. 40 iebūvēti magnēti veido slaidāku ķermeni un samazina vidukļa apkārtmēru. Sastāv no 8 daļām, kas tiek savstarpēji savienotas. Iespējams izņemt vienu posmu samazinot diametru un svaru. Viegli saliekami un izjaucami.  Elastīgās bumbiņas novērš apļa nokrišanu ving..
14.00€
Bez PVN:11.57€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Masāžas vingrošanas riņķis. Viegli saliekams un izjaucams. Sastāv no 8 daļām, iespējams vienu daļu izņēmt laukā samazinot diamatru un svaru. Svars 1.8kg. Diametrs 108 cm. Divās rindās izvietoti 80 masāžas elementi ar iebūvētiem magnētiem. Riņķim ir unikāls gaisa slānis katrā masāžas elemen..
29.00€
Bez PVN:23.97€
Parādīt 1 līdz 3 no 3 (lapuses: 1)
Sīkdatnes
Mēs izmantojam sīkfailus (cookies) , lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.