Sveicināts viesi! Jūs varat autorizēties vai reģistrēties.
  • info@sportline.lv

  • (+371) 29273951

Pirkumu grozs
0 prece(s) - 0,00€
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs!

Bezmaksas trenažiera salikšana!

    Esi nopircis trenažieri, bet nav kas viņu uzstāda un saskrūvē? Pie mums ir risinājums! Pērkot jebkuru trenažieri no mūsu sortimenta mēs parūpēsimies par viņa salikšanu Jūsu mājoklī uz vietas un to izdarīsim bezmaksas. Izmano iespēju un uztici savu nākamo treniņa biedru speciālistam ar pieredzi. Papildus mēs arī sniegsim konstultāciju par lietošanu un apkopi, lai spējat pilnībā izmantot trenažiera sniegtās iespējas, lai tas darbotos ilgi neradot tehniskas problēmas.Ja esat jau iegādājies trenažieri, bet ir  radušās problēmas ar viņa salikšanu, mēs Jums varam palīdzēt, tikai jautājiet mums par iespējām un pakalpojuma cenām.

Kadiotrenažieru piedāvājums

Spēka trenažieru piedāvājums

    Ikviens trenažieru ražotājs savai produkcijai ir noteicis 2 gadu garantiju ar nosacījumu, ka garantija ir spēkā pie pareizas trenažiera ekspluatācijas. Tāpēc ir svarīgi, lai jau no paša sākuma trenažieris tiek precīzi saskrūvēts un laika gaitā nerastot tehniskas problēmas. Visus mājai paredzētos trenažierus Jūs varat salikt pats vadoties pēc instrukcijas, tas nebūt nav sarežģīti, tikai ļoti rūpīgi jāseko instrukcijai un jāiet soli pa solim, kā norādīts. Velotrenažierim un eliptiskajam tas prasīs aptuveni līdz 2 stundām, fitnesa stacijām un kompleksajiem trenažierim tas būs krietni sarežģītāk un laikietilpīgāk.

*Svarīgi! Bemaksas ir tikai trenažiera salikšana, ceļa izdevumi, kas radīsies piegādes brīdi ir maksas pakalpojumus. Piegāde Rīgā un tās apkārtēn ir 4,00 līdz 7.00 EUR uz reģioniem 10,00 EUR uz 100 km, ceļs tiek mērīts no Rīgas līdz Jūsu adresei un atpakaļ.