Sveicināts viesi! Jūs varat autorizēties vai reģistrēties.
  • info@sportline.lv

  • (+371) 29273951

Pirkumu grozs
0 prece(s) - 0,00€
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs!

Trenažieru servisa apkope

    Veicam visa veida trenažieru (velotrenažieri, eliptiskie, skrejceliņi, airēšanas) tehnisko apkopi. Ikvienam trenažierim, kurš tiek regulāri lietots ir nepieciešama tehniskā apkope, kas sevī ietver kustīgo savienojumu pievilkšanu un ja nepieciešams arī saeļļošanu. Ja tas netiks darīts, agrāk vai vēlāk, atkarībā no ražotāja kvalitātes standartiem, parādīsies dažādi defekti, kas izpaudīsies kā vibrācija, brīvkustība, strīķēšanās vai citi trokšņi, tas signalizēs, ka nepieciešams veikt tehnisko apkopi. Ja trenažieris ir kalpojis vairākus gadus nolietosies arī tādas detaļas kā gultņi, siksnas, zobrati, rullīši un citas kustīgās detaļas. Tāpēc, lai konstatētu problēmu ir jāveic diagnostika un jānoskaidro vai pietiek ar vispārējo apkopi, vai nepieciešama kādas detaļas nomaiņa. Jūsu ērtības labā mēs izbrauksim uz Jūsu mājvietu un uz vietas veiksim diagnostiku un apkopi. Varat arī trenažieri vest pie mums uz veikalu/ servisu Bruņinieku ielā 66, Rīgā

Pie sadarbības partneriem ir iespēja pasūtīt detaļas tieši no ražotāja, ja tas būs nepieciešams.

Ja ir radusies problēma zvaniet uz 67869207; 29273951 vai rakstat e-pastu info@sportline.lv un vēlams norādiet trenažiera ražotāju, modeli un dažos teikumos aprakstiet problēmu, tad ar Jums sazināsimies un vienosimies par apskates laiku.

Provizoriski trenažiera apskate un diagnostika Jūsu mājvietā Rīgā izmaksās sākot no 20.00 EUR, trenažiera apkopes cena būs atkarīga no veicamā darba apjoma.