Izvēle
Your Cart

Komplekti

Komplekti
Pieejamība: 14 dienu laikā!
Jogas komplektā inSPORTline Power ietilpst: ērts jogas paklājs inSPORTline Yogine (izmēri: 183 x 61 x 0,3 cm); jogas bumba inSPORTline 4 kg (diametrs: 21 cm); pretestības gumija inSPORTline Hangy (garums: 90 cm)...
39.00€
Bez PVN:32.23€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Pilates ir vingrojumu sistēma visam ķermenim, lai attīstītu un nostiprinātu muskuļus. Lielākā daļa vingrinājumu notiek horizontālā stāvoklī. Kā spēka centrs tiek nodarbināti vēdera, muguras un sēžas muskuļi, kas nodrošina, lai ķermenis kustētos maksimāli simetriski un brīvi. Vingojumu sistēma ir..
76.00€
Bez PVN:62.81€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Pilates ir vingrojumu sistēma visam ķermenim, lai attīstītu un nostiprinātu muskuļus. Lielākā daļa vingrinājumu notiek horizontālā stāvoklī. Kā spēka centrs tiek nodarbināti vēdera, muguras un sēžas muskuļi, kas nodrošina, lai ķermenis kustētos maksimāli simetriski un brīvi. Vingojumu sistēma ir pie..
76.00€
Bez PVN:62.81€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Joga – senā organisma atveseļošanas un garīgās pilnveidošanās sistēma, kura pašlaik ir pieejama ikvienam cilvēkam. Lai nodarbotos ar jogu, pilnīgi nav nepieciešams mācēt sasniegt ausi ar kāju vai arī sēsties špagatā. Ir svarīgi pareizi atrast palīgus. Mūsdienu rūpniecība nestāv uz vietas, un sporta ..
103.00€
Bez PVN:85.12€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
The TEAMPLAYER Set consists of: a Latex Loop set a medicine ball (3 kg) coordination ladder an Air Pad Messenger Bag The TEAMPLAYER set was designed specifically with team sport in mind, taking into account the special challenges and requirements involved Basic team sport training helps stren..
210.25€
Bez PVN:173.76€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Offers sports enthusiasts numerous options to improve their physical fitness The right accessories for the perfect whole body workout Accessories included: aerobis dumbbells, speed rope, multi training bar, hoola-hoop / obstacle, Messenger Bag..
233.20€
Bez PVN:192.73€
Parādīt 1 līdz 6 no 6 (lapuses: 1)
Sīkdatnes
Mēs izmantojam sīkfailus (cookies) , lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.