Izvēle
Your Cart

Līdzsvara lentas

Līdzsvara lentas
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Gibbon Treewear pasargā koku mizu un lentes no nodiluma, spriegojot Viegli uzstādāmi un noņemami Komplektā ir divi gabali aizsargi ar velkro klipsi Aizsargi savā starpā ir savienojami, gadījumos, kad aizsargs nepieciešams resnākam kokam Savietojami ar visiem Gibbon slackline komplektiem Specifikāci..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
TRAVEL LINE lenta ir maksimāli atvieglota lenta, lai to varētu viegli paņemt līdzi ceļojumos Lenta ir elastīga un apklāta ar gumijotu pārklājumu labākai saķerei Lieliski piemērota jogai, statiskām pozām un fitnesam Komplektā spriegotāja aizsargs un aizsargi kokiemSpecifikācija: Garums: 15 m (125m ..
89.00€
Bez PVN:73.55€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Klasiskā Gibbon CLASSIC 15M lenta ar papildus aizsargu spriegotājam Populārākā no Gibbon lentām, kas paredzēta, lai mācītos noturēt līdzsvaru, uzlabotu saišu stiprību, kā arī izpildīt trikus Gibbon slackline būs ļoti labs papildinājums gan privātās ballītēs, gan publiskos pasākumos, kur varēs sacens..
90.00€
Bez PVN:74.38€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
FUN LINE ir īpaši paredzēta lenta iesācējiem un bērniem Tā ir apstrādāta ar gumijotu pārklājumu labākai saķerei un  ir mazāk elastīga, atvieglojot lentošanas uzsākšanu Labs risinājums bērnudārziem un skolām kā papildus fiziskās aktivitātes nodrošinājums Komplektā iekļauti aizsargi kokiem Atbilst DIN..
93.00€
Bez PVN:76.86€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
JIBLINE TREEWEAR lente freestyle, triku un adrenalīna cienītājiem Lente apdrukāta ar neslīdošu apdruku, kas sniedz papildu atbalstu statiskiem un dinamiskiem trikiem Šis Slackline komplekts atbilst DIN vadlīnijām (Vācijas rūpniecības norma) ar integrētu račetes aizsardzību (RAT PAD) Komplektā iekļau..
95.00€
Bez PVN:78.51€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Gibbon CLASSIC 25M lenta ar papildus aizsargu spriegotājam un diviem koku aizsargiem Populārākā no Gibbon lentām, kas paredzēta, lai mācītos noturēt līdzsvaru, uzlabotu saišu stiprību, kā arī izpildīt trikus Gibbon slackline būs ļoti labs papildinājums gan privātās ballītēs, gan publiskos pasākumos,..
104.00€
Bez PVN:85.95€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
FLOWLINE TREEWEAR ir 2,5 cm plata lente, kas būs piemērota gan iesācējiem gan pieredzējušiem lietotājiem Vienlīdz ērta izmantošanai gan nelielos gan lielākos attālumos starp kokiem Pateicoties divām račetēm, lentes spriegošana nesagādās nekādas problēmas Turklāt jaunais divu toņu pinums palīdz izvai..
104.00€
Bez PVN:85.95€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Pati jaudīgākā lenta no Gibbon - SURFER LINE! Tā paredzēta visambiciozākajiem lentotājiem un triku meistariem 30 m gara un 5 cm plata, tā ir lieliski piemērota lentošanai virs ūdens vietām, lielā augstumā, kokiem un citām vietām Tā ir aprīkota ar pagarinātu spriegotāju un JIB LINE lentu Komplektācij..
145.00€
Bez PVN:119.84€
Parādīt 1 līdz 8 no 8 (lapuses: 1)
Sīkdatnes
Mēs izmantojam sīkfailus (cookies) , lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.