Izvēle
Your Cart

Līdzsvara lentas

Līdzsvara lentas
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Gibbon Treewear pasargā koku mizu un lentes no nodiluma, spriegojot Viegli uzstādāmi un noņemami Komplektā ir divi gabali aizsargi ar velkro klipsi Aizsargi savā starpā ir savienojami, gadījumos, kad aizsargs nepieciešams resnākam kokam Savietojami ar visiem Gibbon slackline komplektiem Specifikāci..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Ellington spriegošanas sistēma ar vienu gredzenu un double D nerūsējošā tērauda gredzenu, ko var piestiprināt jebkurā vietā pie slackline lentas, nodrošinot neskaitāmas garuma un spriegojuma iespējas Komplektā koku aizsargi Specifikācija: Garums: 15 m Platums: 2,5 cm Video:..
47.31€
Bez PVN:39.10€
Pieejamība: Ir veikalā, Bruņinieku 66
Gibbon CLASSIC 15M lenta ar papildus aizsargu spriegotājam. Populārākā no Gibbon lentām, kas paredzēta, lai mācītos noturēt līdzsvaru, uzlabotu saišu stiprību, kā arī izpildīt trikus. Gibbon slackline būs ļoti labs papildinājums gan privātās ballītēs, gan publiskos pasākumos, kur varēs sacensties, k..
62.00€
Bez PVN:51.24€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Nākamā līmeņa augstas kvalitātes triku lente. Palīdzēs sasniegt jaunas virsotnes lentošanas pasaulē. Komplektā nav iekļauts spriegošanas mehānisms. Specifikācija: Garums: 25m Platums: 5cm..
69.00€
Bez PVN:57.02€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
TRAVEL LINE lenta ir maksimāli atvieglota lenta, lai to varētu viegli paņemt līdzi ceļojumos. Lenta ir elastīga un apklāta ar gumijotu pārklājumu labākai saķerei. Lieliski piemērota jogai, statiskām pozām un fitnesam. Komplektā spriegotāja aizsargs. Specifikācija: Garums: 15m Platums: 5cm Max. slo..
69.00€
Bez PVN:57.02€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Gibbon CLASSIC 15M lenta ar papildus aizsargu spriegotājam un diviem koku aizsargiem Populārākā no Gibbon lentām, kas paredzēta, lai mācītos noturēt līdzsvaru, uzlabotu saišu stiprību, kā arī izpildīt trikus Gibbon slackline būs ļoti labs papildinājums gan privātās ballītēs, gan publiskos pasākumos,..
72.00€
Bez PVN:59.50€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Klasiskā Gibbon CLASSIC 25M lenta ar papildus aizsargu spriegotājam. Populārāka no Gibbon lentām, kasparedzēta lai mācītos staigāt vai izpildīt ttrikus, kā arī publiskiem pasākumiem. Viegli uzstādīt un noņemt. Komplektā spriegotāja aizsargs. Specifikācija: Garums: 25m Platums: 5cm Max. slodze: 4000..
79.00€
Bez PVN:65.29€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Jaunums no Gibbon - TUBE LINE - cauruļveida (tubular) lenta lentošanai. Lenta ir īpaši mīksta un ar apaļām malām, tādējādi staigšāna pa to ir mīksta un komfortabla. 1 collu jeb 2.54cm platā lenta nāk ar 2 spriegotājiem, nodrošinot vieglu tās uzstādīšanu. lenta apstrādāta ar gumijotu pārklājumu labāk..
79.00€
Bez PVN:65.29€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
TRAVEL LINE lenta ir maksimāli atvieglota lenta, lai to varētu viegli paņemt līdzi ceļojumos Lenta ir elastīga un apklāta ar gumijotu pārklājumu labākai saķerei Lieliski piemērota jogai, statiskām pozām un fitnesam Komplektā spriegotāja aizsargs un aizsargi kokiemSpecifikācija: Garums: 15 m (125m ..
89.00€
Bez PVN:73.55€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Klasiskā Gibbon CLASSIC 15M lenta ar papildus aizsargu spriegotājam Populārākā no Gibbon lentām, kas paredzēta, lai mācītos noturēt līdzsvaru, uzlabotu saišu stiprību, kā arī izpildīt trikus Gibbon slackline būs ļoti labs papildinājums gan privātās ballītēs, gan publiskos pasākumos, kur varēs sacens..
90.00€
Bez PVN:74.38€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
FUN LINE ir īpaši paredzēta lenta iesācējiem un bērniem Tā ir apstrādāta ar gumijotu pārklājumu labākai saķerei un  ir mazāk elastīga, atvieglojot lentošanas uzsākšanu Labs risinājums bērnudārziem un skolām kā papildus fiziskās aktivitātes nodrošinājums Komplektā iekļauti aizsargi kokiem Atbilst DIN..
93.00€
Bez PVN:76.86€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
JIBLINE TREEWEAR lente freestyle, triku un adrenalīna cienītājiem Lente apdrukāta ar neslīdošu apdruku, kas sniedz papildu atbalstu statiskiem un dinamiskiem trikiem Šis Slackline komplekts atbilst DIN vadlīnijām (Vācijas rūpniecības norma) ar integrētu račetes aizsardzību (RAT PAD) Komplektā iekļau..
95.00€
Bez PVN:78.51€
Parādīt 1 līdz 12 no 17 (lapuses: 2)
Sīkdatnes
Mēs izmantojam sīkfailus (cookies) , lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.