Izvēle
Your Cart

Steperi

Steperi
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Imitējot kāpšanu pa trepēm, intensīvi tiek vingrināta ne tikai sirds, bet arī kāju un iegurņa muskulatūra. Vienkāršākie mini – steperi sastāv tikai no pedāļiem un skaitītāja, kas uzrāda noieto soļu skaitu un treniņā patērēto laiku. Slodzi nedaudz var palielināt, nostājoties tuvāk pedāļu pamatnei. Sa..
93.00€
Bez PVN:76.86€
Pieejamība: 14 dienu laikā!
Steperis inSPORTline Skeleton Stabila konstrukcija ar izturīgiem, kustināmiem rokturiem un iebūvētiem pulsa sensoriem. Tehniskais apraksts: izturīgs trenažieris intensīvam treniņam patentētā slodzes korekcijas sistēma, kas ļauj mainīt pretestību jebkurā laikā kvalitatīva tērauda konstrukc..
339.00€
Bez PVN:280.17€
Pieejamība: 14 dienu laikā!
Īpašības: izturīga tērauda konstrukcija; 16 slodzes līmeņi; klusa darbība; pulsa sensori rokturos; Rādījumi: ātrums, laiks, attālums, slodzes līmenis, kalorijas, svars, sirds ritms; Datora programmas: 1 manuālais režīms, 6 iestatītas programmas, 1 programma tauku dedzināšanai; 4 sirds rit..
905.00€
Bez PVN:747.93€
Pieejamība: 14 dienu laikā!
Steperis inSPORTline Avalor ST ir profesionāls trenažieris, kas piemērots augšstilbu un sēžamvietas muskuļu nostiprināšanai. Īpašības: profesionāls steperis ar spararatu trenažiera priekšpusē; uzticama bremžu sistēma ar ilgu kalpošanas laiku; elektroniski vadāms; viegli salasāms, apgaismots dis..
1 549.00€
Bez PVN:1 280.17€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Trenažieris paredzēts komerciālai lietošanai Pedāļi izveidoti ar 2⁰ieliekumu, lai treniņa laikā ķermenis atrastos anatomiski pareizā un ērtā pozīcijā Vairāki logi 12 programmu profiliem Iespējams saglabāt 4 lietotāju datus (4 lietotāja atmiņas) Displeja nolasījumi: laiks, ātrums, apgriezieni, veiktā..
1 649.00€
Bez PVN:1 362.81€
Pieejamība: 14 dienu laikā!
Kāpņu trenažieris inSPORTline Profistair ir profesionāls kardiotrenažieris, kas piemērots augšstilbu un sēžamvietas nostiprināšanai. Turklāt tas palīdz arī uzlabot jūsu fizisko sagatavotības līmeni. Īpašības: profesionāla alternatīva steperim; simulators kāpšanai pa kāpnēm; ļoti izturīga konstru..
7 989.00€
Bez PVN:6 602.48€
Parādīt 1 līdz 6 no 6 (lapuses: 1)
Sīkdatnes
Mēs izmantojam sīkfailus (cookies) , lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.