Izvēle
Your Cart

Trenažieru servisa apkope

Trenažiera montāža

Velotrenažiera, skrejceliņa, eliptiskā vai airēšanas trenažiera montāža - 15,00 Eur

Multifunkcionālās spēka stacijas montāžā - 25,00 Eur

   Esi nopircis trenažieri, bet nav kas viņu uzstāda un saskrūvē? Pie mums ir risinājums! Pērkot jebkuru trenažieri no mūsu sortimenta mēs parūpēsimies par viņa salikšanu Jūsu mājoklī visā Latvijas teritorijā*. Izmanto iespēju un uztici savu nākamo treniņa biedru speciālistam ar pieredzi. Papildus mēs arī sniegsim konsultāciju par lietošanu un apkopi, lai spējat pilnībā izmantot trenažiera sniegtās iespējas, lai tas darbotos ilgi neradot tehniskas problēmas. Ja esat jau iegādājies trenažieri, bet ir  radušās problēmas ar viņa salikšanu, mēs Jums varam palīdzēt, tikai jautājiet mums par iespējām un pakalpojuma cenām.

    Ikviens trenažieru ražotājs savai produkcijai ir noteicis 2 gadu garantiju ar nosacījumu, ka garantija ir spēkā pie pareizas trenažiera ekspluatācijas. Tāpēc ir svarīgi, lai jau no paša sākuma trenažieris tiek precīzi saskrūvēts un laika gaitā nerastos tehniskas problēmas. Visus mājai paredzētos trenažierus Jūs varat salikt pats vadoties pēc instrukcijas, tas nebūt nav sarežģīti, tikai ļoti rūpīgi jāseko instrukcijai un jāiet soli pa solim, kā norādīts. Velotrenažierim un eliptiskajam tas prasīs aptuveni līdz 2 stundām, fitnesa stacijām un kompleksajiem trenažierim tas būs krietni sarežģītāk un laikietilpīgāk.

* Montāžai ārpus Rīgas papildus būs piegādes izdevumi. izmaksas atkarīgas no Jūsu atrašanās vietas.

Trenažiera apkope un serviss

  Veicam visa veida trenažieru (velotrenažieri, eliptiskie, skrejceliņi, airēšanas) tehnisko apkopi. Ikvienam trenažierim, kurš tiek regulāri lietots ir nepieciešama tehniskā apkope, kas sevī ietver kustīgo savienojumu pievilkšanu un ja nepieciešams arī saeļļošanu. Ja tas netiks darīts, agrāk vai vēlāk, atkarībā no ražotāja kvalitātes standartiem, parādīsies dažādi defekti, kas izpaudīsies kā vibrācija, brīvkustība, strīķēšanās vai citi trokšņi, tas signalizēs, ka nepieciešams veikt tehnisko apkopi. Ja trenažieris ir kalpojis vairākus gadus nolietosies arī tādas detaļas kā gultņi, siksnas, zobrati, rullīši un citas kustīgās detaļas. Tāpēc, lai konstatētu problēmu ir jāveic diagnostika un jānoskaidro vai pietiek ar vispārējo apkopi, vai nepieciešama kādas detaļas nomaiņa. Jūsu ērtības labā mēs izbrauksim uz Jūsu mājvietu un uz vietas veiksim diagnostiku un apkopi. Varat arī trenažieri vest pie mums uz veikalu/ servisu Bruņinieku ielā 66, Rīgā

Pie sadarbības partneriem ir iespēja pasūtīt detaļas tieši no ražotāja, ja tas būs nepieciešams.

Ja ir radusies problēma zvaniet uz 29273951 vai rakstat e-pastu info@sportline.lv un vēlams norādiet trenažiera ražotāju, modeli un dažos teikumos aprakstiet problēmu, tad ar Jums sazināsimies un vienosimies par apskates laiku.

Provizoriski trenažiera apskate un diagnostika Jūsu mājvietā Rīgā izmaksās sākot no 20.00 EUR, trenažiera apkopes cena būs atkarīga no veicamā darba apjoma. 

 

Sīkdatnes
Mēs izmantojam sīkfailus (cookies) , lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.