Izvēle
Your Cart

Katli, pannas

Katli, pannas
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Rokturis pannām un katliem. Izgatavots no ļoti viegla, izturīga anodizētā alumīnija ar silikona aizsargkārtu...
6.90€
Bez PVN:5.70€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Ļoti izturīga tērauda panna kempingam Pārklāta ar Non-stick pārklājumu vienkāršākai gatavošanai un tīrīšanai Nolokāms rokturis ietaupīs vietu mugursomā, jo ņemsiet to līdzi pārgājienos Liela un ērta virsma pusdienu gatavošanu padarīs daudz vienkāršāku Specifikācija: Materiāls: tēraudsIzmērs: 256 mm ..
13.05€
Bez PVN:10.78€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Speciāli izstrādāts katliņš/krūze, kas derētu 100g gāzes balonam vai derētu virsū tūrisma 1L ūdens pudelei Pateicoties nolokāmajiem rokturīšiem, krūze aizņems mazāk vietas Specifikācija: Materiāls: Nerūsējošais tērauds Tilpums: Small - 590 ml; Large - 709 ml Izmērs: Small - 106 mm x 106 mm x 8 9mm..
15.12€
Bez PVN:12.49€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Ļoti izturīga tērauda panna kempingam Pārklāta ar Non-stick pārklājumu vienkāršākai gatavošanai un tīrīšanai  Nolokāms rokturis ietaupīs vietu mugursomā, ja ņemsiet to līdzi pārgājienos Liela un ērta virsma pusdienu gatavošanu padarīs daudz vienkāršāku Specifikācija: Materiāls: tēraudsIzmērs: 363 mm..
17.01€
Bez PVN:14.06€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Viegla un ietilpīga tējkanna ar rokturi un vāciņu. Tā izgatavota no rūdīta alumīnija. Tējkannas virsma pārklāta ar anodizētu slāni, kas padara to liesmu un karstuma izturīgu. Tā ir viegli un ērti kopjama. Nogaršo tasi siltas un gardas tējas, baudot neatkārtojamo dabas burvību...
18.00€
Bez PVN:14.88€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Izturīgs, parocīgs un kompakts anodizēta alumīnija katliņš, kas ideāli piemērots lietošanai visdažādākajās brīvdabas aktivitātēs - pārgājienos, kempingā, ceļojumos u.c. Komplektā ietilpst katls,2 šķīvīši un sūklis trauku mazgāšanai. Komplekts ir ļoti viegls, tas ir karstumizturīgs un viegli kopja..
19.00€
Bez PVN:15.70€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Izturīgs nerūsējošā tērauda materiāla katliņš (625 ml), kas piemērots lietošanai visdažādākajās brīvdabas aktivitātēs - ceļojumos, pārgājienos vai velobraucienos. Katlam ir saliekami rokturi un vāciņš ar rokturi. Komplektā iekļauts kvalitatīvs tīklveida materiāla maisiņš...
20.50€
Bez PVN:16.94€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Trauku komplekts Solo ietver 1 katlu, 1 katla vāku (kuru arī iespējams izmantot ēdiena pagatavošanai un cepšanai) un vienu sūkli. Trauku komplekts izgatavots no cieta, anodizēta alumīnija, kas ir ugunsdrošs un nodilumizturīgs. Katlā iespējams ievietot gāzes degli un balonu (piederumi nav iekļauti..
21.00€
Bez PVN:17.36€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Klasiska zema profila tējkanna ar 1 litra ietilpību lieti noderēs jebkurā outdoor ceļojumā Plats kakliņš un nofiksējams rokturītis padarīs tās lietošanu vēl ērtāku Šajā tējkannā var ielikt arī 110 g gāzes balonu Kanniņa var tikt lietota arī uz ugunskura Specifikācija: Materiāls: Nerūsējošais tērauds..
24.12€
Bez PVN:19.94€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Īpaši kompakts un parocīgs katla un sausā spirta degļa komplekts.585 ml tilpuma katls izgatavots no nerūsējošā tērauda un aprīkots ar vāciņu un nolokāmiem rokturiem.Vāciņu var ērti pakārt uz katla malas.Statīvs/deglis izgatavots no viegla un izturīga anodizētā alumīnija, to var ievietot katliņā, lai..
26.50€
Bez PVN:21.90€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Izturīgs nerūsējošā tērauda materiāla trauku komplekts ēdiena pagatavošanai - 1000 ml katls ar 475 ml katlu, ko var izmantot kā vāku. Piemērots lietošanai visdažādākajās brīvdabas aktivitātēs - ceļojumos, pārgājienos vai velobraucienos. Katliem ir saliekami rokturi. Komplektā iekļauts kvalitatī..
27.00€
Bez PVN:22.32€
Parādīt 1 līdz 12 no 67 (lapuses: 6)
Sīkdatnes
Mēs izmantojam sīkfailus (cookies) , lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.