Izvēle
Your Cart

Brilles, maskas

Brilles, maskas
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Briļļu stikli...
9.96€
Bez PVN:8.23€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Pirmā aizsardzība nākotnes čempioniem! Komfortablas un funkcionālas ziemas sporta aizsargbrilles, kas nodrošinās ideālu aizsardzību mazākajiem ziemas baudītājiem. Brilles aprīkotas ar Singleflex lēcām, kas nodrošina 100% UV-A, -B, -C aizsardzību pret tīklenes bojājumiem. Īpašais Fogstop lēcu pārklāj..
13.65€
Bez PVN:11.28€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Funkcionālas un komfortablas sportiskā dizainā veidotas ziemas sporta brilles bērniem un jauniešiem. Brilles aprīkotas ar Singleflex lēcām, kas nodrošina 100% UV-A, -B, -C aizsardzību pret tīklenes bojājumiem. Īpašais Fogstop lēcu pārklājums novērš lēcu aizsvīšanu. Brilles īpaši labi piemērotas va..
17.15€
Bez PVN:14.17€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Kvalitatīvas, izturīgas slēpošanas un snovborda brilles bērniem. Brilles aprīkotas ar Singleflex 1. aizsardzības kategorijas lēcām, kas nodrošina 100% UV-A,-B un -C aizsardzību pret tīklenes bojājumiem. Īpašas Airframe Venting pārklājuma putas optimizē gaisa apmaiņu briļļu iekšpusē. Gaisa cirkulācij..
18.90€
Bez PVN:15.62€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Plastmasas optisko lēcu rāmītis slēpošanas un snovborda brillēm. Viegli ieliekams un izņemams. Savietojams ar OTG modeļiem...
19.00€
Bez PVN:15.70€
Pieejamība: 14 dienu laikā!
Slēpošanas brilles WORKER Miller bērniem un jauniešiem. Tehniskais apraksts: Anatomiska forma, izturīgs materiāls; Elastīga siksna ar grafisku dizainu; Iespēja pielāgot izmēru; S2 kategorija; Neaizsvīst; Ir stikla ventilācijas sistēma; UV staru necaurlaidīgas; Mīksts polsterējums iekšpusē; Viegla ..
19.00€
Bez PVN:15.70€
Pieejamība: 14 dienu laikā!
Slēpošanas brilles WORKER Sterling bērniem un jauniešiem. Tehniskais apraksts: Anatomiska forma, izturīgs materiāls; Elastīga siksna ar grafisku dizainu; Iespēja pielāgot izmēru; S2 kategorija; Neaizsvīst; Ir stikla ventilācijas sistēma; UV staru necaurlaidīgas; Mīksts polsterējums iekšpusē; Vie..
19.00€
Bez PVN:15.70€
Pieejamība: 14 dienu laikā!
Slēpošanas brilles WORKER Doyle piemērotas lietošanai gan slēpojot, gan braucot ar snovborda dēli. Tehniskais apraksts: Anatomiska forma, izturīgs materiāls; Elastīga siksna ar grafisku dizainu; Iespēja pielāgot izmēru; S2 kategorija; Neaizsvīst; Ir stikla ventilācijas sistēma; UV staru necaurlaid..
22.00€
Bez PVN:18.18€
Parādīt 1 līdz 12 no 103 (lapuses: 9)
Sīkdatnes
Mēs izmantojam sīkfailus (cookies) , lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.