Izvēle
Your Cart

Ķiveres

Ķiveres
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Ski helmet Rucanor Size: 54-56..
22.00€
Bez PVN:18.18€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Bērnu/jauniešu ķivere, paredzēta kalnu slēpošanai Ķivere izgatavota ar izturīgo ABS čaulu ar kuru tiek panākta izturīga un stabila konstrukcija, joprojām saglabājot mazu svaru Konstrukcija nodrošina arī labāko aizsardzību pret mehāniskiem bojājumiem Ērta pielāgošanas sistēma, ventilācijas atveres, s..
36.10€
Bez PVN:29.83€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Viegla cietās čaulas ķivere ar noņemamiem ausu sildeņiem Pateicoties ķiveres izturīgajai konstrukcijai, tā ir mehāniski izturīga pret viegliem triecieniem valkāšanas un transportēšanas laikā aizsargājot iekšējo enerģijas absorbējošo EPS slāni Ķiverei ir elpojošas atveres, kas nodrošina gaisa apmaiņu..
46.10€
Bez PVN:38.10€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Ērta un izturīga ar labākajām Elan tehnoloģijām apveltīta slēpošanas ķivere jauniešiem Inmold konstrukcija nodrošina labāko aizsardzību pret mehāniskiem bojājumiem, piemēram, triecieniem kritiena laikā Ķivere aprīkota ar siltiem un mīkstiem ausu polsterējumiem, kuri ir arī noņemami Ergonomiski veido..
60.10€
Bez PVN:49.67€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Ērta un izturīga ar labākajām Elan tehnoloģijām apveltīta slēpošanas ķivere vīriešiem Inmold konstrukcija nodrošina labāko aizsardzību pret triecieniem un kontaktu sniegā Ķivere aprīkota ar siltiem un mīkstiem ausu polsterējumiem, kuri ir arī noņemami Ergonomiski veidotā aizdares sistēma perfekti pi..
67.10€
Bez PVN:55.45€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Bērnu/jauniešu ķivere, paredzēta sacensību kalnu slēpošanai Ķivere izgatavota ar izturīgo ABS čaulu ar kuru tiek panākta izturīga un stabila konstrukcija, joprojām saglabājot mazu svaru Konstrukcija nodrošina arī labāko aizsardzību pret mehāniskiem bojājumiem Ērta pielāgošanas sistēma, ventilācijas ..
71.10€
Bez PVN:58.76€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Neparasti ērta un izturīga slēpošanas ķivere sievietēm Hard Shell konstrukcija nodrošina labāko aizsardzību pret mehāniskiem bojājumiem transportēšanas un nēsāšanas laikā Ķivere aprīkota ar siltiem un mīkstiem ausu polsterējumiem Ergonomiski veidotā aizdares sistēma perfekti pieguļ zodam, to ir ļoti..
81.10€
Bez PVN:67.03€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Infinity - ērta un izturīga slēpošanas ķivere Inmold konstrukcija nodrošina labāko aizsardzību pret mehāniskiem bojājumiem, piemēram, triecieniem kritiena laikā Ķivere aprīkota ar siltiem un mīkstiem ausu polsterējumiem, kuri ir arī noņemami Ergonomiski veidotā aizdares sistēma perfekti pieguļ..
91.10€
Bez PVN:75.29€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Specter - viegla cietās čaulas ķivere ar noņemamiem ausu sildeņiem Pateicoties ķiveres ABS konstrukcijai, tā ir mehāniski izturīga pret viegliem triecieniem valkāšanas un transportēšanas laikā, aizsargājot iekšējo enerģijas absorbējošo EPS slāni Ķiverei ir elpojošas atveres, kas nodrošina gaisa a..
101.10€
Bez PVN:83.55€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Neparasti ērta un izturīga slēpošanas ķivere sievietēm eleganti melnā krāsā Hard Shell konstrukcija nodrošina labāko aizsardzību pret mehāniskiem bojājumiem transportēšanas un nēsāšanas laikā Ķivere aprīkota ar siltiem un mīkstiem ausu polsterējumiem Ergonomiski veidotā aizdares sistēma perfekti pie..
111.10€
Bez PVN:91.82€
Parādīt 1 līdz 10 no 10 (lapuses: 1)
Sīkdatnes
Mēs izmantojam sīkfailus (cookies) , lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.