Izvēle
Your Cart

Sniega kurpes

Sniega kurpes
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
TRIM tipa sniega kurpju soma kurpēm, kuras domātas cilvēkiem virs 96 kg. Rokturis noderēs gan somas pārnēsāšanai, gan pakāršanai. Soma ir ērta un viegli attaisāma, tajā iespējams ievietot arī teleskopiskās nūjas un karti...
6.90€
Bez PVN:5.70€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Daudzfunkcionāli, tehniski stiprinājumi sniega kurpēm. Piemēroti visa veida zābakiem. Tie ir viegli un ātri regulējami. Aprīkoti ar snovborda stiprinājumu tipa potītes siksnu ar viegli regulējamu aizdares sprādzi (bez polsterējuma). Piemēroti apaviem izmērā no 19 cm līdz 35 cm...
65.55€
Bez PVN:54.17€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Trimmyalp Light ir vieglas (2x0.940 kg), tehniskas , ērti pielāgojamas sniega kurpes, piemērotas bērniem un sievietēm svarā (ar ekipējumu)līdz 64 kg. Saderīgas ar visa veida apaviem. Īpašā, patentētā TRIMMY pamatnes forma sniedz lielāku saķeres laukumu ( 2x945 cm2), kā arī ērtāku pāŗvietošanos pa d..
75.90€
Bez PVN:62.73€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Tehniskas, viegli regulējamas un ērtas sniega kurpes, kuras piemērotas pārgājieniem un trekingam visa veida reljefos, alpīnām nogāzēm, ļoti funkcionālas arī pūdersniegā. Trimov'Alp Light modelis paredzēts cilvēkiem svarā (ar ekipējumu)no 60 līdz 96 kg. Tā īpaši patentētā Trimove forma, polipropilē..
82.80€
Bez PVN:68.43€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Viegli regulējamas sniega kurpes dažādam reljefam, arī alpīnām nogazēm. Paredzētas cilvēkiem, kuru svars (ar ekipējumu) ir no 60 līdz 96 kg. Sniega kurpēm ir dubulta snovborda tipa sprādze potītei (bez polsterējuma) un savelkama priekšējā daļa. Sniega kurpju izmēru ir viegli regulēt ar Morpholock© s..
85.10€
Bez PVN:70.33€
Pieejamība: Veikalā 1 - 2 dienu laikā!
Viegli regulējamas un brīnišķīgas sniega kurpes, kas lieliski noderēs ziemas aktīvajai atpūtai, kā arī pārgājieniem purvainos apvidos. Super Trimove Alp Light modelis paredzēts cilvēkiem svarā no 60 līdz 96 kg. Tas ir īpaši patentēts, un, pateicoties materiāla īpašajam izliekumam un lokanībai, kurp..
93.15€
Bez PVN:76.98€
Parādīt 1 līdz 6 no 6 (lapuses: 1)
Sīkdatnes
Mēs izmantojam sīkfailus (cookies) , lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.