Izvēle
Your Cart

BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Veicot pasūtījumu internetā. Tas ir ērtākais veids, kā mēs varam apstrādāt Jūsu pasūtījumu. To var izdarīt jebkurā diennakts laikā, bet pasūtījumu mēs apstrādāsim un ja nepieciešams rēķinu Jums nosūtīsim darba laikā.

2. Zvanot pa telefonu +371 24202727 un mēs pasūtījumu pieņemsim darba laikā. 

3. Rakstot mums e-pastu uz info@sportline.lv

Lūgums vēstulē norādiet visu informāciju - pircējas datus (vārds un telefona numuru), preces saņemšanas vai piegādes informāciju un vēlamo apmaksas veidu. Rakstīt vēstuli var jebkurā laikā, bet atbildēsim darba dienās no plkst. 11.00 - 18.30

Pasūtījumus mēs apstrādājam darba dienās no plkst. 11.00 -18.30

Pēc pasūtījuma saņemšanas ar Jums sazināsimies telefoniski un informēsim par preces saņemšanas kārtību un laiku.

Preces saņemšana ir atkarīga no piegādātāja noliktavas lokācijas vietas.
1. Ja pie preces pieejamības ir rakstīts, ka prece ir veikalā Bruņinieku ielā 66, tad viņu ir iespējams saņemt uzreiz vai ar piegādi nākamajā darba dienā.
2. Ja pie preces pieejamības ir rakstīts, ka saņemšana 1-2 dienu laikā, tad prece ir pieejama piegādātāja noliktavā. Preci nepieciešams pasūtīt un saņemt viņu var pāris dienu laikā.
3. Ja pie preces pieejamības ir rakstīts 5-7 darba dienas, tas prece ir jāpasūta no piegādātājiem ārzemēs un tas aizņems vismaz nedēļu laika.
4. Ja pie preces pieejamības ir rakstīts 2-4 nedēļas, tad prece tiek sūtīta no ražotāja.
5. Ja pie preces pieejamības ir rakstīts IZPĀRDOTS, tad prece īslaicīgi nav pieejama. Lai precizētu termiņu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu vai zvanot.

Preci Jūs mums varam atgriezt 14 dienu no saņemšanas datuma. To var izdarīt preci nogādājot personiski vai ar starpnieka palīdzību mūsu veikalā, nosūtot preci atpakaļ pakomātā vai pa pastu.

Visai precei ir 24 mēnešu, ražotāja izsniegta garantija. 
Ar garantijas pieteikumu vērsties pie mums veikalā vai sūtot e-pastu uz info@sporltine.lv, kur aprakstīts preces defekts un, vēlams, pievienota bildi. 

Par preci pie saņemšanas var norēķināties 3 gadijumos:

1. Preci saņemot uz vietas veikalā. (Skaidra nauda/ bankas karte)
2. Ar kurjeru Rīgas un Pierīgas robežās (Skaidra nauda)
3. Latvijas Pasts filiālēs (Skaidra nauda/ bankas karte)

Jā, pirms pirkšanas var apskatīties to preci, kas mums ir pieejama veikalā uz vietas. Arī preci, ko ir jāpasūta no piegādātāja noliktavas var uz vietas apskatīties, bet to nav iespējams izdarīt uzreiz. Lai noskaidrotu cik dienu laikā prece varētu būt mums veikalā, zvaniet vai rakstiet.

Valsts un pašvaldības iestādēm ir iespēja noformēt preču saņemšanu ar pēcapmaksu, par preci norēķinoties pēc tās saņemšanas.

Biežāk uzdotie jautājumi

Sīkdatnes
Mēs izmantojam sīkfailus (cookies) , lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.