Izvēle
Your Cart

Iepirkšanās

     Mēs esam par aktīvu dzīves veidu, tāpēc parūpēsimies par to, lai Tu būtu nodrošināts ar visu nepieciešamo veselīgai atpūtai un izklaidei. Nav svarīgi tā ir ziema vai vasara, jo ikvienā gada laikā ir iespēja sevi nodarbināt ar fiziskām aktivitātēm, kas rada prieku un pozitīvas emocijas. Tāpēc aplūko mūsu plašo preču sortimentu interneta veikalā un izvēlies sev nepieciešamo, ja kas nav skaidrs par preces specifikāciju droši zvani vai raksti e-pastu, sniegsim pēc iespējas izsmeļošāku atbildi un atvieglosim pirkuma izvēles izdarīšanu. Mēs ar prieku palīdzēsim ikvienam ar padomu vai konsultāciju. Pērkot vairākas preces mēs paši bez uzaicinājuma Jums piešķirsim atlaidi, atkarībā no apjoma un iespējām. Īpaši izdevīgus piedāvājumus mēs varam sniegt dažādām biedrībām, skolām un citām organizācijām ar sporta preču iegādi saistītajos iepirkumos, tāpēc gaidīsim Jūsu nepieciešamo preču sarakstu uz mūsu epastu, lai varam Jums iesniegt savu cenu piedāvājumu. Ja arī kādu no precēm neatrodat mūsu preču sortimentā, droši jautājiet pēc viņas iespējams mēs spēsim viņu atrast pie mūsu partneriem vai ieteikt Jums kādu analogu.

    Músu sporta veikalā Bruņinieku ielā 66, Rīgā, uz vietas vari aplūkot tādu ražotāju preces kā Molten, Sveltus, Rucanor, Dunlop, Harrows, Beco tāpēc gaidīsim tevi ciemos. VIsas preces, kuras ir nopērkamas uz vietas mūsu veikalā atverot preci preču katalogā pie pieejamības būs atzīme: Ir veikalā, Bruņinieku 66Ja kādu no šīm precēm esat noskatījuši un vēlaties viņai ierasties pakaļ paši, stingri Jums iesakam vispirms viņu iepriekš pasūtīt, tādā veidā Jūs automātiski viņu sev rezervēsiet un izslēgsiet risku, ka kāds viņu paspēj nopirkt pirms Jūsu ierašānās. Būtiski tas ir tādēļ, ka preču atlikumi mūsu precēm  uz vietas veikalā ir nelieli. Rezervēt preci varat arī mums pazvanot vai rakstot e-pastu.

   Daudz plašāks preču sortimnets ir pasūtāms no mūsu partneriem, visiem lielākajiem sporta preču vairumtirgotājiem Latvijā, Lietuvā vai Polijā. Visām šīm precēm atverot preci katalogā pie pieejamības ir atzīme: Veikalā 1 - 2 dienu laikā! - prece ir Rīgas noliktavā un vairums gadījumu iespējams saņemt nākamajā darba dienā. 4 - 7 dienas no noliktavas nozīmē, ka piegādātāja noliktava ir ārpus Latvijas un preci saņemsiet nedēļas laikā. Katrai no precēm saņemšanas laiks no noliktavas var atšķirities atkarībā no piegādātāju izvirzītajiem noteikumiem. Lai precīzāk uzzinātu preču saņemšanas termiņus zvaniet vai rakstiet mums e-pastu.

Pie mums preci var pasūtīt vairākos veidos: 

1. Veicot pasūtījumu internetā. 

Atrodiet sev vēlamo preci, ievadiet nepieciešamo daudzumu un spiediet:

 "Ielikt grozā" => automātiski atvērsies preču grozs, ja vēlaties pievienot vēl kādu preci spiediet 

"Turpināt iepirkties" vai "Noformēt pirkumu" => atvērsies preču pasūtīšanas logs. Izvēlieties vai noformēt pirkumu kā reģistrēts pircējs vai kā viesis. Reģistrētam lietotāja priekšrocība ir ka varat sekot saviem pirkumiem līdzi un apskatīties iepriekšējo pirkumu vēsturi. Tālāk aizpildiet nepieciešamos laukus. Tie kas iezīmēti ar zvaigznīti ir obligāti aizpildāmi. Lūdzams precīzu norādiet  reģionu, jo pēc Jūsu izvēlētā reģiona un pasūtījuma kopējā svara tiek aprēķināta piegādes maksa.

Pie preču piegādes norādiet sev vēlamo biegādes veidu. Sīkāk ar pakalpojuma cenām varat iepazīties šeit 

Izvēloties piegādes veidu, automātiski tiek piedāvāti tikai tie apmaksas veidi kuri ir iespējami, konkrētai piegādei.

Pārbaudiet vēlreiz pirkuma grozu vai viss sakrīt un spiežiet uz "Apstiprināt pasūtījumu"

Uz e-pastu saņemsiet apstiprinājumu, ka pasūtījums ir nosūtīts. Mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies un informēsim par preces pieejamību un tās saņemšanu.

2. Zvanot uz telefona numuru +371 29273951 un pasūtot preci pa telefonu.
Pirms zvanat lūgums, sagatavojiet konkrēto preces nosaukumu vai viņas artikula numuru.

3. Rakstot e-pastu uz info@sportline.lv

Ja pasūtījumu veic kāda valsts vai pašvaldības iestāde, kā arī juridiska persona. Tad nepieciešamoo preču sarakstu var atsūtīt uz e-pastu, klāt pievienojot maksātāja un saņēmēja rekvizītus.


   

Sīkdatnes
Mēs izmantojam sīkfailus (cookies) , lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.