Izvēle
Your Cart

Sīkdatnes

KAS IR SĪKDATNES

Sīkdatnes ir mazi informācijas faili, kurus www.sportline.lv apmeklētāja pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datora cietajā diskā. Tos bieži izmanto kā tīmekļa vietņu mehānismu, kas atceras noderīgu informāciju, piemēram, apmeklētāja pieslēgšanās informāciju, un var veicināt tīmekļa vietnes navigācijas ērtību.

www.sportline.lv mājaslapā izmantotās sīkdatnes nevar identificēt apmeklētāju personīgi. Sīkdatnes uzkrāj tādu informāciju kā: IP adrese, izmantotās ierīces veids, izmantotā pārlūkprogramma, aktivitāte Mājaslapā un apmeklētās tīmekļa vietnes.

KĀ IZMANTO SĪKDATNES

www.sportline.lv mājaslapā tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes dažādiem mērķiem:

  • Nepieciešamās sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, tai skaitā, ļautu apmeklētājam izmantot mājaslapas pakalpojumus un pieslēgties savam klienta kontam. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz mājaslapas leģitīmo interesi nodrošināt mājaslapas darbību un sniegt apmeklētājiem pakalpojumus. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas līdz apmeklētājs aizver savu pārlūkprogrammu, t.i., līdz sesijas beigām.
  • Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj atpazīt un saskaitīt apmeklētāju skaitu, un redzēt kā šie apmeklētāji pārvietojas mājaslapā. Šo sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir mūsu leģitīmā interese uzlabot mājaslapas darbību, piemēram, nodrošinot meklēšanas opciju. Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes tiek glabātas apmeklētāja iekārtā pastāvīgi.
  • Funkcionālās sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj mājaslapai atcerēties apmeklētāja izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, kas ļauj ērtāk lietot mājaslapu. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz mājaslapas leģitīmo interesi nodrošināt, uzlabot un padarīt ērtu mājaslapas lietošanu. Funkcionālās sīkdatnes tiek glabātas apmeklētāja iekārtā pastāvīgi.
  • Mērķa/reklāmas sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai piefiksētu apmeklētāja veikto mājaslapas apmeklējumu, apmeklētāja apmeklētās tīmekļa vietnes un saites, ko esat izmantojis, ar mērķi piedāvāt un attēlot apmeklētāja interesēm atbilstošus mājaslapas vai sadarbības partneru produktus vai pakalpojumus. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz apmeklētāja piekrišanu. Apmeklējot mājaslapu un izmantojot sniegtos pakalpojumus apmeklētājs piekrīt, ka tiek izmantotas mērķa/reklāmas sīkdatnes. Mērķa/reklāmas sīkdatnes tiek glabātas līdz apmeklētājs savā pārlūkprogrammā dzēsīs sīkdatnes.

Sīkdatnes apstrādā un saņemam www.sportline.lv mājaslapa un sadarbības partneri, kuri nodrošina mājaslapas darbību, apkopo un analizē apmeklētāju darbību. Sīkdatņu informācija netiek nodota ārpus Eiropas Savienības un EEZ.

KĀ IEROBEŽOT UN IZDZĒST SĪKDATNES

Ja apmeklētājs vēlas ierobežot, bloķēt vai izdzēst sīkdatnes, tad šāda iespēja ir nodrošināta, mainot apmeklētāja lietotās pārlūkprogramma iestatījumus. Apmeklētājs nevar atteikties no nepieciešamo un funkcionālo sīkdatņu izmantošanas, jo bez tām nav iespējams nodrošināt mājaslapas funkcionēšanu. Arī no analītisko sīkdatņu izmantošanas apmeklētājs nevar atteikties, jo tās ir nepieciešamas, lai mājaslapa uzlabotu savu darbību.

www.sportline.lv mājaslapā tiek izmantoti Google Analytics pakalpojumi. Apmeklētāji var atteikties no to izmantošanas, lejupielādējot un instalējot papildrīku Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

Lai iegūtu vispārīgu papildinformāciju par sīkdatnēm un uzzinātu, kā tos pārvaldīt, lūdzam iepazīties ar informāciju www.aboutcookies.org.

Sīkdatnes
Mēs izmantojam sīkfailus (cookies) , lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.