Izvēle
Your Cart

Līzings

Lateko līzings

Lai iegādātos preces līzingā jābūt pastāvīgam darba vietai Latvijas teritorijā, jāsaņem ikmēneša pensiju vai jābūt citiem pierādāmiem ikmēneša ienākumiem. Preces līzingā iespējams iegādāties, ja Jūsu vecums ir no 18-70 gadiem. Līzings tiek piešķirts tikai Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem.

No Jums saņemtie dati nekavējoties tiks pārsūtīti Līzinga kompānijai. Atbilde no Līzinga kompānijas tiek atsūtīta darba dienā (10.00 - 18.00) 15 - 30 minūšu laikā.

Pēc atļaujas saņemšanas līzinga noformēšanai,mēs vienosimies ar Jums par laiku, kurā Jums ērtāk ierasties pie mums veikalā (Bruņinieku ielā 66, Rīgā) līguma parakstīšanai, pirmās iemaksas veikšanai  un preces saņemšanai.

Pirmās iemaksas summas lielums un ikmēneša maksājuma lielums Jums tiks paziņots pa tālruni. Līdzi sev Jums ir nepieciešama pase (vadītaja apliecība – nederēs!) un pirmās iemaksas summa.

Rīgas pilsētas robežās iespējams vienoties par līzinga dokumentu piegādi ar kurjera palīdzību, kurš ieradīsies ar pasūtīto preci un pilnu līzinga dokumentu paketi. Tādā gadījumā lūdzam iepriekš sagatavot pases kopiju.

Pases kopija ir noformēta korekti, ja uz tās ir skaidri redzami personas dati, fotogrāfija un paraksts, kā arī uzrādīta sekojoša informācija: teksts „Kopija atbilst oriģinālam”, Klienta paraksts un datums. Uz nomaksu iegādātās preces saņemšanas brīdī pases/ID kartes uzrādīšana ir obligāta. Gadījumā, ja dokumenta oriģināls netiks uzrādīts, prece Jums netiks izsniegta!!!

Sīkdatnes
Mēs izmantojam sīkfailus (cookies) , lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.